قطره سیستم استفاده اخبار علمی و آموزشی

قطره: سیستم استفاده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث چون او خاله ام را طلاق نداد انتقام گرفتم ، اسیدپاشی در کرمانشاه/ جوان23ساله

ساعت 6 عصر جمعه 15 تیر، راننده 40 ساله یک وانت در یکی از شهرک‌های کرمانشاه در حرکت بود که ناگهان از سوی سرنشینان ماشین پژو پارس راهش سد شد و نشانه اسیدپاشی قرار

اسیدپاشی در کرمانشاه/جوان23ساله:چون او خاله ام را طلاق نداد انتقام گرفتم

عبارات مهم : انتقال

ساعت 6 عصر جمعه 15 تیر، راننده 40 ساله یک وانت در یکی از شهرک های کرمانشاه در حرکت بود که ناگهان از سوی سرنشینان ماشین پژو پارس راهش سد شد و نشانه اسیدپاشی قرار گرفت.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛ اسیدپاشان بلافاصله از محل گریختند و مرد جوان از ناحیه صورت مصدوم شد. با انتقال وی به بیمارستان تحت درمان قرار داده شد و عنوان به پلیس اعلام شد. در نخستین تحقیقات مشخص شد این مرد از سوی پسر باجناقش مورد اسیدپاشی قرار گرفته است.

چون او خاله ام را طلاق نداد انتقام گرفتم ، اسیدپاشی در کرمانشاه/ جوان23ساله

بدین ترتیب ردیابی ها جهت دستگیری متهم شروع شد و چند ساعت بعد پسر جوان و دوستش دستگیر شدند.

متهم 23 ساله در بازجویی ها ضمن اعتراف به اسیدپاشی گفت: این مرد شوهر خاله ام است ولی مدتی است که خاله ام را اذیت می کند به تازگی هم قرار بود خاله ام را طلاق بدهد هنگامی که متوجه ناراحتی های خاله ام شدم تصمیم گرفتم از او زهر چشم بگیرم به همین خاطر با دوستم سراغش رفتیم و روی صورتش اسید ریختم.

ساعت 6 عصر جمعه 15 تیر، راننده 40 ساله یک وانت در یکی از شهرک‌های کرمانشاه در حرکت بود که ناگهان از سوی سرنشینان ماشین پژو پارس راهش سد شد و نشانه اسیدپاشی قرار

سرهنگ «محمدرضا آمویی»، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: با اعلام گزارش این اسیدپاشی در یکی از شهرک های کرمانشاه و انتقال مصدوم به بیمارستان، مأموران کلانتری جهت بررسی عنوان به محل اعزام شدند. با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری متهمان در دستور کار مأموران قرار داده شد و در عملیاتی ضربتی عامل مهم اسیدپاشی که پسر 23 ساله ای بود دستگیر شد.

متهم که پسر باجناق مصدوم بود در بازجویی ها مدعی شد به هواخواهی از خاله اش دست به این اقدام زده هست. این پسر جوان بعد از دستگیری جهت انجام مراحل قانونی و صدور حکم مناسب تحویل مراجع قضایی شد.

واژه های کلیدی: انتقال | دستگیری | اسیدپاشی | کرمانشاه | کرمانشاه | بیمارستان | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz